Kam s ním?

16. 11. 2018

Naše škola se zapojila do sběru použitého kuchyňského oleje. Nabízíme tuto možnost i všem občanům Mohelna. Použitý kuchyňský olej nalitý v PET láhvi, můžete vhodit do připravené popelnice ve dvoře II. stupně školy. Tento olej odveze firma FRITEX, která se zabývá nakládáním s použitým kuchyňským olejem. Za podporu této aktivity s názvem “Naše škola chrání životní prostředí – sbíráme použitý kuchyňský olej” předem děkujeme.

Soutěž Celoškolského žákovského parlamentu ZŠ Mohelno

30. 1. 2023

Klikněte si na následující odkaz:

SCIO – Národní testování

27. 1. 2023

Blahopřejeme Nikole Jurkové k výborným výsledkům v Národním testování pro základní školy.

Lyžařský výcvikový kurz

22. 1. 2023

Ve dnech od 23. 1. do 27. 1. 2023 se pro žáky 6. – 9. třídy uskuteční lyžařský výcvikový kurz... Číst dále