Mimořádné opatření

12. 3. 2020

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu uzavíráme provoz naší základní školy. Rozhodnutí platí do odvolání.  Po dobu platnosti nařízení bude uzavřena pro žáky také školní jídelna. Obědy budou automaticky odhlášeny.

Přijímací zkoušky na SŠ

19. 3. 2020

https://nadalku.msmt.cz/cs/priprava-na-jednotnou-prijimaci-zkousku

Domácí příprava

16. 3. 2020

Domácí přípravu najdete v záložce TŘÍDY vždy pod jednotlivou třídou. Vážení rodiče, prosíme o Vaši součinnost, aby děti s danými materiály pracovaly,... Číst dále

Kontakty učitelů

16. 3. 2020

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: Mgr. Ludmila Boudná                                         ludmila.boudna@zsmohelno.cz Mgr. Ludmila Černá                                            ludmila.cerna@zsmohelno.cz Mgr. Zbyněk Diviš                                               zbynek.divis@zsmohelno.cz Mgr. Romana Dvořáková                              romana.dvorakova@zsmohelno.cz Ing. Jitka... Číst dále