Výuka od 2. listopadu

29. 10. 2020

Vážení rodiče,

na webových stránkách školy budou vloženy úkoly pro žáky na další týden od 2. 11. do 6. 11., dále tam najdete rozvrhy na online hodiny, které budou probíhat přes aplikaci Google Meet. Děti tam budou mít uvedeno, v kolik hodin a jaké předměty budou probíhat online. Budou tam také vloženy odkazy na přihlášení na tyto schůzky, odkazy Vám také mohou přijít na Vaše e-maily. S vybranou aplikací byste neměli mít problém na žádném zařízení – počítač, tablet, telefon. Jen je potřeba pohlídat rozvrh. Děti by se měly na schůzku přihlásit asi 5 minut před online hodinou, mít připravené pomůcky na hodinu a být v klidné místnosti, měly by si umět zapnout a vypnout mikrofon. Protože výuka je povinná, je potřeba zajistit, aby se děti těchto hodin účastnily. Pokud to nebude možné, musíte je omluvit před hodinou třídnímu učiteli. Pokud byste měli nějaký technický problém, obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy, budeme se Vám snažit pomoci a najít vhodné řešení.

Protože se informace neustále mění, sledujte, prosím, webové stránky školy, kde Vás budeme o všem informovat.

Obědy:

Děti můžou odebírat obědy za dotovanou cenu opět od 2.11. Obědy je potřeba nahlásit den dopředu na e-mail:

dagmar.frolcova@zsmohelno.cz

zdenek.cabejsek@zsmohelno.cz

Obědy si můžete vyzvednout do vlastních jídlonosičů od 11.30 do 12.00 hodin.

Provoz školy od 30. listopadu

27. 11. 2020

Od 30. 11. nastupují do školy žáci I. stupně a 9. ročníků. Žáci 6., 7. a 8. ročníku se budou... Číst dále

Provoz školy od 18. listopadu 2020

13. 11. 2020

Od středy 18. 11. bude zahájen provoz školy a školní družiny. Provoz základní školy: je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročník... Číst dále

Pravidla pro distanční výuku

7. 11. 2020

Vážení rodiče, věnujte, prosím, pozornost následujícím pravidlům!