17 žáků

Třídní učitel:

PaedDr. Růžena Fraňková

1 hod. 2 hod. 3 hod. 4 hod. 5 hod. 6 hod. 7 hod.
 pondělí M F Nj Ch Čj Sh
 úterý Z Čj Aj Př M D Vo
 středa M Čj Ch Tv Vv/ČaSP Vv/ČaSP
 čtvrtek Čj Nj F M Aj Z
 pátek Aj D Čj M Tv Hv

Třídní samospráva:

Předsedkyně: Aneta Fazekasová

Místopředseda: Václav Ležák

Pokladníci: Filip Krška, Marcela Lagová

Sběrový referent: Adéla Koláčná, Tereza Koláčná

Nástěnkář: Nela Outulná

Péče o květiny:

Celoškolský žákovský parlament: Filip Krška, Aneta Fazekasová, Nela Outulná, Marcela Lagová

Zprávy z 9. třídy

Vánoční besídka

Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí v novém roce 2020!!!

Listování

V pátek 13. 12. 2019 za námi zavítali umělci Věra Hollá a Lukáš Hejlík
s programem scénického čtení a seznámili nás s knihou James Dawson/Hayley Longové JAK BÝT KLUKEM/HOLKOU?

Listování se nám velice líbilo! Děkujeme!

Přichází advent

V hodinách Vv jsme si společně vytvořili adventní věnce do svých domovů.

Podpora řemesel v Třebíči

Ve čtvrtek 21. 11. 2019 jsme navštívili Střední průmyslovou školu v Třebíči. Exkurze byla zaměřena na podporu řemesel. Seznámili jsme se s pasířstvím, s pájením a v kovárně jsme si někteří z nás vyzkoušeli ukovat lísteček nebo hřebík. Nejvíce se nám líbilo, když jsme si mohli sednout do aut, které žáci SŠ v rámci vyučování opravují.

Děkujeme za velice pěknou a zajímavou exkurzi!

Vypracovala žákyně 9. třídy: Aneta Fazekasová

Ekoprogram dravci a sovy

V pátek 13. 9. 2019 jsme se zúčastnili výukového Ekoprogramu o dravcích a sovách na místním hřišti. Dozvěděli jsme se mnoho nového. Ukázky byly velice zajímavé, moc se nám to líbilo. Děkujeme!

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září 2019 jsme slavnostně zahájili nový školní rok a měli jsme tu čest jako deváťáci přivítat na slavnostním shromáždění naše prvňáčky.