Slavnostní ukončení školního roku 2022/23 a rozloučení se se žáky 9. třídy

3. 7. 2023

V pátek 30. 6. 2023 proběhlo slavnostní ukončení školního roku 2022/23. Nejprve všechny přítomné přivítal pan ředitel Mgr. Vladimír Horký a zhodnotil výsledky vzdělávání žáků naší školy a žáci z Pěveckého kroužku vystoupili s písněmi “Pátá” a “Holky z naší školy”.

Potom byli žáci odměněni za sběrové aktivity – sběr papíru a pomerančové kůry, za olympiády ze zeměpisu a českého jazyka a za plnění úkolů na branném dnu.

Hřeb tohoto slavnostního shromáždění patřil našim deváťákům, se kterými jsme se rozloučili. Nejprve naši nejmladší, prvňáčci, s paní učitelkou třídní Mgr. Jolanou Hochmanovou, zazpívali písničku od skupiny Holki – “Vzpomínky zůstanou” a pak dostali šerpy absolventů a pamětní listy od pana ředitele a paní zástupkyně.

Hlavním mluvčím žáků 9. třídy byl Jan Suchánek, který jménem celé třídy udělil každému učiteli vyznamenání, čím jsme se dětem zapsali do paměti. My, učitelé, jsme také nezaháleli a udělili jsme žákům 9. třídy certifikáty za to, čím byli význační po celou dobu jejich docházky, které předávala paní učitelka třídní Mgr. Ludmila Boudná s dárkovými předměty, které svým dětem věnovala.

Musím za nás za všechny říci, že to byl velmi silný emotivní zážitek, smích střídaly slzy dojetí. Bylo nám velkou ctí poznat tak skvělá děvčata a skvělé chlapce a učit je, bylo pro nás radostí!

Naši milovaní deváťáci, přejeme Vám všichni ze srdce hodně štěstí na nových školách, ať se Vám daří a užijte si krásné a kouzelné prázdniny!!!

Budeme se s Vámi těšit na brzkou shledanou!

Sportovní olympiáda

20. 9. 2023

Dne 18. 9. 2023 se konala na fotbalovém hřišti Olympiáda, které se zúčastnili žáci 1. stupně ZŠ Mohelno a ZŠ... Číst dále

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024

6. 9. 2023

Slavnostní zahájení nového školního roku se uskutečnilo v pondělí 4. 9. 2023 v místní tělocvičně. Všechny přítomné přivítal pan ředitel... Číst dále

Branný den a cvičný požární poplach

30. 6. 2023

V úterý 27. 6. a středu 28. 6. se na naší škole uskutečnil branný den s cvičným požárním poplachem. Žáci... Číst dále