Naše úspěchy

Okresní kolo matematické olympiádyv Třebíči – 9. 4. 2019

Úspěšným řešitelem se stal Vojtěch Frolec ze 7. třídy – získal krásné 4. místo

Naši školu dále reprezentovali:

Martin Kožnar, Ondřej Outulný – 4. třída
Nikola Jurková, Vojtěch Krška – 5. třída
Jakub Koláčný – 6.třída
Adam Juřík – 7.třída
Nela Outulná, Marcela Lagová, Tereza Koláčná, Filip Krška – 8.třída


Pythagoriáda – 3., 4. 4. 2019

Nejúspěšnější řešitelé: 6. třída – Jakub Koláčný – 11b; Jiří Jakub – 9b; 7. třída – Adam Juřík – 10b; 8. třída – Filip Krška – 14b; Marcela Lagová – 10b.


Matematický klokan 2019

Úspěšní řešitelé v kategorii BENJAMÍN (6. – 7.tř.) – 1. místo – Jiří Jakub – 91 b, 2. místo – Vojtěch Frolec – 83 b, 3. místo – Jakub Koláčný – 78 b.

Úspěšní řešitelé v kategorii KADET (8. – 9. tř.) – 1. místo – Filip Krška – 84 b, 2. místo – Tomáš Cabejšek – 67 b, Marcela Lagová – 63 b.


Finálové kolo “Poznej Vysočinu”

Dne 15. 3. 2019 naši školu vzorně reprezentovali v soutěži “Poznej Vysočinu” v Jihlavě žáci 8. ročníku – Filip Krška a Marcela Lagová.


Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

11. 2. a 12. 2. 2019 – Vojtěch Frolec – 7. třída – 4. místo;

Dále naši školu reprezentovali – Jakub Suchánek – 7. třída; Dominik Kudláč – 9. třída a Mohamed Elsamasiry – 9. třída.


Vánoční florbalový přebor tříd starších žáků 3. 12. 2018

Dívky: 1. místo – 8. třída; 2. místo – smíšené družstvo 7. a 9. třída; 3. místo – 7. třída.

Chlapci: 1. místo – 8. třída; 2. místo – smíšené družstvo 6., 7. a 9. třída; 3. místo – 7. třída.

Nejlepší střelci – Marcela Lagová a Lubomír Jiránek.


Sedmikvítek 2018

1.místo – Jakub Koláčný – 6. třída – “Stromový muž”; 1. místo – Lucie Kynclová – 8. třída – “Podzimní věnec”; 3. místo – Aneta Šandová – 6. třída – “Sovy v lese”.


Přírodovědný klokan 2018

10. 10. 2018 – kategorie Kadet1. místo – Martin Trávníček – 8. třída – 60 bodů; 2. místo – Mohamed Elsamasiry – 9. třída – 50 bodů; 3. místo – Karel Pavloň – 8. třída – 46 bodů.


Sportovní devítka – florbal

5. 10. a 9. 10. 20187. třída chlapci – 3. místo; 8. a 9. třída chlapci – 4. místo; 8. třída dívky – 5. místo.


Okresní finále v halové kopané

Po vítězství v okrskovém kole mladší žáků v halové kopané v Hrotovicích postoupili chlapci do okresního kola v Třebíči, kde obsadili 3. místo.

Výsledky:

  • ZŠ Bartuškova   1  : 1
  • ZŠ TGM Třebíč   1 : 5
  • ZŠ TGM Moravské Budějovice   1 : 0
  • ZŠ Horka Domky Třebíč   1 : 1

Všechny branky vstřelil Matěj Sýkora ze 7. třídy.

Gratulujeme!


Okrskové kolo v halové kopané

Ve čtvrtek 1. 11. 2018 se žáci 6. a 7. třídy zúčastnili okrskového kola v halové kopané v Hrotovicích a vyhráli,  postoupili tak do okresního finále v Třebíči.

Výsledky:

  • ZŠ Hrotovice   0 : 0 a 1 : 1
  • ZŠ Myslibořice   3 : 3 a 2 : 1
  • ZŠ Jaroměřice   1 : 0 a 1 : 0

Hráči: Ondřej Kryška, Ondřej Macek, Matěj Sýkora, Ondřej Horký, Tomáš Laga, Jiří Jakub a Tomáš Kábele.