Mgr. Jana Piálková

1 hod.2 hod. 3 hod. 4 hod.5 hod.6 hod.
pondělíAj/NjMDVvVvAj/Nj
úterýČjMHvTv
středaZAj/NjČjMAj/NjZe
čtvrtekMDAjFČj
pátekMInfZČjTvVo

Třídní samospráva:

Předseda:  Vojtěch Frolec

Místopředseda:  Jakub Suchánek

Pokladník: Aneta Kožnarová

Kronikářky:  Viktorie Mužíková, Lucie Horáková

Nástěnkářky: Kateřina Lenártová, Viktorie Hansová

Péče o květiny: Barbora Adamová, Veronika Schulzová

CŽP: Aneta Kožnarová, Vojtěch Frolec, Jakub Suchánek

Zprávy ze 7. třídy

Okresní kolo matematické olympiády

Dne 9. 4. 2019 se žák naší třídy, Vojtěch Frolec, zúčastnil okresního kola matematické olympiády v Třebíči, kde se umístil na krásném 4. místě!

Děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme!

Pythagoriáda

Ve dnech 3. a 4. 4. 2019 se naši žáci zúčastnili školního kola Pythagoriády a úspěšným řešitelem byl Adam Juřík s 10 body. Gratulujeme!

Matematický klokan

V pátek 22. 3. 2019 proběhla matematická soutěž, kde v kategorii Benjamin (žáci 6. – 7. třídy) získal 2. místo Vojtěch Frolec s 83 body. Gratulujeme!

Čistá Vysočina

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 jsme se jako každoročně zapojili do jarních úklidových prací v rámci projektu “Čistá Vysočina”. Poklidili jsme a posbírali odpad kolem komunikace směrem na Lhánice.

Vzdělávací program ” VODA “

V pátek 5. dubna 2019 se na naší škole uskutečnila přednáška o “Vodě”, která byla velmi zajímavá a poučná.

Duhový týden

V týdnu od 18. do 22. března se na naší škole uskutečnil projekt “Duhový týden”.

Bruslení

V pondělí 11. 2. 2019 jsme se zúčastnili bruslení v Náměšti nad Oslavou a moc se nám to líbilo!

Lyžařský výcvikový kurz

Dne 14. 1. – 18. 1. 2019 proběhl lyžařský výcvikový kurz v Malé Morávce – Jeseníky. Zúčastnilo se ho 10 žáků ze 7. ročníku. Fotogalerie

Vánoční besídka

V pátek 21. 12. 2018 proběhla v naší třídě vánoční besídka, při které jsme si předali dárky a popřáli si krásné vánoční svátky.

Sběr papíru

Ve dnech 9. a 10. 10. 2018 proběhl na naší škole sběr starého papíru a 7. třída odevzdala celkem 759 kg – průměr na žáka 31,62 kg.

Nejlepším sběračem ve třídě byl: Vojtěch Frolec – 241 kg.

Děkujeme žákům za zapojení se do obou sběrových akcí!

Sběr šípků

Dne 9. 10. 2018 byl ukončen sběr šípků a 7. třída nasbírala celkem 55,6 kg – průměr na žáka 2,32 kg. Nejvíce šípků odevzdaly: Simona Vyoralová – 13,60 kg a Sabina Kelčová – 11,90 kg.

Podzimní výstava

V pondělí 8. 10. jsme zhlédli podzimní výstavu prací žáků I. a II. stupně naší školy ve vestibulu místní radnice. Výstava se nám moc líbila!

Návštěva Památníku Bible kralické

Ve středu 26. 9. 2018 navštívili žáci 7. třídy Památník Bible kralické v Kralicích nad Oslavou. Prohlédli jsme si Památník Bible, výstavu Labyrint života J. A. Komenského, tvrz a kostel sv. Martina.