Mgr. Hana Mášová

1. hod. 2. hod. 3. hod. 4. hod. 5. hod. 6. hod.
 pondělí Hv M Aj/Inf Z F Čj
 úterý Aj/Aj M Čj D Vo
 středa Inf/Aj M F TvZ Čj
 čtvrtek  M Aj/Aj D VvVv
 pátek Aj/Aj Sz Čj Tv Vz/ČaSP Vz/ČaSP

Třídní samospráva:

Předseda: Miloš Ležák

Místopředseda: Gia Han Tao

Sběroví referenti: Beata Staňková a Sára Adamová

Nástěnkářky: Tereza Divišová, Tereza Nestrojilová, Štefan Ďurec

Péče o květiny: Lea Vaculíková a Klára Vlašínová

Celoškolský žákovský parlament: Miloš Ležák a Tereza Nestrojilová

Zprávy ze 6. třídy 2021/2022

Úklidová akce Čistá Vysočina

Ve středu 13. 4. 2022 jsme se zapojili do akce Čistá Vysočina a poklidili jsme příkopy podél silnice směrem na Kramolín.

Retro den – 1. 4. 2022

Den naruby

Pondělí 28. 3. 2022 byl dnem “naruby”, výuka probíhala zcela jinak. Vyučovali nás žáci z vyšších ročníků. Hudební výchovu jsme měli s Petrou Budínovou a Monikou Nevoralovou z 9. třídy a zatancovali jsme si Just Dance. Na matematiku přišli žáci Jakub Koláčný a Jiří Jakub z 9. třídy, v informatice nás vyučovali Matěj Cejpek a Jakub Veleba. Na zeměpis přišly žákyně z 8. třídy Nikola Jurková a Simona Oravíková a fyziku vyučoval Ondřej Trávníček také z 8. třídy. Den naruby jsme zakončili hodinou češtiny s “vyučujícími” Matyášem Frolcem a Josefem Dobrovolným z 8. třídy. Bylo to moc fajn!

Děvčatům a chlapcům moc děkujeme! Výborně se připravili!!!

Barevný týden 21. 3. – 25. 3. 2022

Ponožkový a duhový den 21. 3. 2022

Modrý den 22. 3. 2022

Zelený den 23. 3. 2022

Žlutý den 24. 3. 2022

Červený den 25. 3. 2022

Bruslení v Náměšti nad Oslavou 23. 2. 2022

Soutěž Masterchef – zdravá výživa

V pátek 21. 2. 2022 v hodinách výchovy ke zdraví uspořádali žáci s paní učitelkou Mgr. Zuzanou Novosádovou soutěž Masterchef na téma “Zdravá výživa“.

Vánoční přání

Vážení rodiče a milí žáci,

přeji Vám příjemné, krásné a pohodové prožití svátků vánočních a v novém roce 2022 hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti!

vaše třídní učitelka Mgr. Hana Mášová

Předání odměn za sběr šípků

Florbalový přebor tříd

Ve středu 1. 12. se uskutečnil florbalový přebor tříd a děvčata z naší třídy získala 4. místo a chlapci 5. místo.

Navštívil nás Mikuláš

Naší inspirací je podzim

S paní učitelkou Hoškovou v hodinách výtvarné výchovy tvoříme obrázky na téma podzim a takhle se nám to povedlo!

Výstava vláčků

V pátek 10. 9. jsme navštívili výstavu vláčků v galerii Stodola Mohelno.

Zahájení školního roku 2021/2022

Ve středu 1. 9. 2021 jsme společně s naší třídou v počtu 25 žáků zahájili nový školní rok. Zároveň jsme přivítali tři nové žáky – Kristýnku, Robina a Honzíka. Přeji všem svým žákům hodně štěstí a úspěchů a ať se vám na naší škole líbí!

třídní učitelka Mgr. Hana Mášová