Akce Čistá Vysočina

23. 4. 2023

Již mnoho let se naše škola zapojuje  do akce Čistá Vysočina, kterou organizuje Kraj Vysočina. V pátek 21. dubna se všichni žáci naší školy zúčastnili této každoroční úklidové akce a vyčistili veřejné prostranství městyse Mohelna a také úseků silnic vedoucích do sousedních obcí – Kramolína, Dukovan, Lhánic a Kladerub.                                                                                                            

Tato aktivita byla vyústěním oslav Dne Země, který připadá na 22. dubna a který je celosvětovou událostí zaměřenou na ochranu a podporu životního prostředí. Počasí bylo slunečné a nadšení žáků bylo velké. Podél silnice jsme posbírali mnoho odpadků, které tam naházeli nezodpovědní lidé. Do školy jsme se pak vraceli s hřejivým pocitem, že jsme pomohli očistit přírodu kolem nás.

Děkujeme všem žákům a pedagogickým pracovníkům, kteří se do této úklidové akce zapojili a udělali něco pro čistotu a krásu naší přírody.

Mgr. Ludmila Boudná

koordinátorka CŽP, EVVO a ekologických aktivit

Den dětí

9. 6. 2024

V pondělí 3. června 2024 si žáci 9. ročníku připravili ke Dni dětí zábavnou stezku s úkoly. Připravili si 7 stanovišť,... Číst dále

Program k volbě povolání 8. ročník

21. 5. 2024

Ve středu dne 15. 5. 2024 absolvovali žáci 8. ročníků program k volbě povolání na IPS Úřadu práce Třebíč. Cílem těchto... Číst dále

Sport a my

19. 5. 2024

V pondělí 13. 5. 2024 proběhl na II. stupni naší školy projektový den pod názvem “Sport a my” se zaměřením... Číst dále