Projektový den ve škole

10. 9. 2021

Dne 8. 9. 2021 absolvovali žáci 9. třídy v rámci Projektového dne ve škole přednášku gynekoložky MUDr.  Andrey Žažové. Tématem byla sexuální výchova a s ní související problémy.

Paní doktorka v průběhu dopoledne seznámila žáky s oborem gynekologie, poté se děvčata dozvěděla, kdy jít poprvé na prohlídku a jak vyšetření probíhá. Chlapci zpracovávali pracovní listy k tématům, která si vyslechli při přednášce. Dále se děti dozvěděly informace o  plánovaném rodičovství – antikoncepci, sexuálně přenosných chorobách a sexuálním násilí. O tom, že přednáška byla úspěšná, svědčí i téměř dvouhodinová diskuze.

Rádi bychom ještě jednou poděkovali paní doktorce Žažové za čas, který dětem věnovala. Všem se Projektový den ve škole velmi líbil a žáci byli velice spokojeni.

                                                                                                       Mgr. Jana Piálková

Program k volbě povolání 8. ročník

21. 5. 2024

Ve středu dne 15. 5. 2024 absolvovali žáci 8. ročníků program k volbě povolání na IPS Úřadu práce Třebíč. Cílem těchto... Číst dále

Sport a my

19. 5. 2024

V pondělí 13. 5. 2024 proběhl na II. stupni naší školy projektový den pod názvem “Sport a my” se zaměřením... Číst dále

Hudba a já

15. 5. 2024

V pondělí 13. 5. proběhl na 1. stupni projektový den na téma Hudba a já. Tato událost souvisí s oslavou Roku české... Číst dále