Slavnostní ukončení školního roku 2021/2022

30. 6. 2022

Dne 30. 6. 2022 jsme společně, po dlouhé době “covidové”, slavnostně ukončili školní rok 2021/22. Pan ředitel Mgr. Vladimír Horký všechny přítomné přivítal, zhodnotil, jak žáci úspěšně pracovali a co vše, se nám podařilo. Také žákům poděkoval za vzornou reprezentaci na Regionální olympiádě.

Paní učitelka Mgr. Dagmar Frolcová s paní učitelkou PaedDr. Růženou Fraňkovou předaly odměny za sběr papíru a pomerančové kůry.

Odměnily Adélku Hlaváčovou za úspěšné řešení SCIO testů ze znalosti matematiky a českého jazyka.

Vrcholným okamžikem tohoto shromáždění bylo rozloučení se s našimi deváťáky, pro které si žáci 1. třídy s paní učitelkou třídní Mgr. Romanou Dvořákovou připravili program. Přednesli básničku, zazpívali písničku Dělání, dělání a předali našim nejstarším šerpu – Absolvent 2022. Pan ředitel s paní zástupkyní věnovali pamětní listinu a pogratulovali k úspěšnému zakončení studia na naší škole. “Naši” deváťáci budou po prázdninách pokračovat na středních školách, které si zvolili, neboť všichni udělali úspěšně přijímací zkoušky.

Deváťáci se s námi rozloučili písní – “Vzpomínky zůstanou”. Bylo to velmi dojemné, obecenstvo úžasné a věřte nám, vzpomínky zůstanou v srdcích našich!

Naši milí absolventi, přejeme vám hodně štěstí!

Branný den pro starší žáky

29. 6. 2022

Dne 29. 6. se uskutečnil pro žáky II. stupně branný den na místním fotbalovém hřiště a v jeho okolí. Akci... Číst dále

Branný den pro mladší žáky

29. 6. 2022

V úterý 28. 6. 2022 se pro mladší žáky 1. – 5. ročníku uskutečnil branný den, který připravili učitelé na... Číst dále

Náš výlet

23. 6. 2022

Ve středu 22. června bylo před naší školou pořádně rušno. Žáci 1. – 3. ročníku vyrazili na školní výlet. Cílem... Číst dále