Slavnostní ukončení školního roku 2021/2022

30. 6. 2022

Dne 30. 6. 2022 jsme společně, po dlouhé době “covidové”, slavnostně ukončili školní rok 2021/22. Pan ředitel Mgr. Vladimír Horký všechny přítomné přivítal, zhodnotil, jak žáci úspěšně pracovali a co vše, se nám podařilo. Také žákům poděkoval za vzornou reprezentaci na Regionální olympiádě.

Paní učitelka Mgr. Dagmar Frolcová s paní učitelkou PaedDr. Růženou Fraňkovou předaly odměny za sběr papíru a pomerančové kůry.

Odměnily Adélku Hlaváčovou za úspěšné řešení SCIO testů ze znalosti matematiky a českého jazyka.

Vrcholným okamžikem tohoto shromáždění bylo rozloučení se s našimi deváťáky, pro které si žáci 1. třídy s paní učitelkou třídní Mgr. Romanou Dvořákovou připravili program. Přednesli básničku, zazpívali písničku Dělání, dělání a předali našim nejstarším šerpu – Absolvent 2022. Pan ředitel s paní zástupkyní věnovali pamětní listinu a pogratulovali k úspěšnému zakončení studia na naší škole. “Naši” deváťáci budou po prázdninách pokračovat na středních školách, které si zvolili, neboť všichni udělali úspěšně přijímací zkoušky.

Deváťáci se s námi rozloučili písní – “Vzpomínky zůstanou”. Bylo to velmi dojemné, obecenstvo úžasné a věřte nám, vzpomínky zůstanou v srdcích našich!

Naši milí absolventi, přejeme vám hodně štěstí!

Exkurze – výstava Tutanchamona v Brně

4. 11. 2022

Dne 25. 10. se žáci 5. a 6. ročníku zúčastnili exkurze – výstava Tutanchamona v Brně na výstavišti, kde se... Číst dále

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE SE STRAŠIDLY ANEB SVĚTÝLKOVÁ CESTA

2. 11. 2022

Celý den 24. října byl v naší škole nebývalý rozruch. Probíhaly velké přípravy na Světýlkovou cestu, která se ten den konala. ... Číst dále

Praha – Národní a Technické muzeum

31. 10. 2022

Dne 25. 10. 2022 se žáci 7. – 9. třídy vydali na výlet do Prahy. Navštívili jsme Technické národní muzeum... Číst dále