Výlet aneb Putování 7. a 9. třídy

17. 6. 2023

Ve dnech 7. až 9. června se žáci sedmé a deváté třídy vypravili za doprovodu paní učitelky Boudné, Piálkové a pana učitele Diviše pěšky do kempu Borovinka v Koněšíně.

Cesta byla příjemná a počasí nám přálo. Velkým zážitkem pro nás bylo, když jsme se z kramolínského přístaviště plavili lodí až do přístaviště Koněšín, odkud jsme došli do zdejšího kempu s příznačným názvem Borovinka.

Však také toto prostředí lemují menší i vzrostlejší borovice.

Zde jsme prožili úžasné tři dny naplněné sportem, zábavou, odpočinkem a hlavně  společným utužováním obou třídních kolektivů. Kromě fotbalu, volejbalu a badmintonu nezůstal ani minutu ladem stůl na stolní tenis. Nejen pro chlapce, ale i děvčata zde byl uspořádán turnaj v ping-pongu.

Také přátelé z DDM Náměšť nad Oslavou nám připravili skvělé čtvrteční dopoledne plné týmových her, kde asi k nejlepším aktivitám patřilo střílení z kuše a skákání na skákacích botách. Strava byla výborná, nikdo hlady netrpěl a ani cestu zpět do Mohelna nám nezkazil vlahý červnový deštík.

Náš výlet byl zkrátka SUPER!

Mgr. Ludmila Boudná

Den dětí

9. 6. 2024

V pondělí 3. června 2024 si žáci 9. ročníku připravili ke Dni dětí zábavnou stezku s úkoly. Připravili si 7 stanovišť,... Číst dále

Program k volbě povolání 8. ročník

21. 5. 2024

Ve středu dne 15. 5. 2024 absolvovali žáci 8. ročníků program k volbě povolání na IPS Úřadu práce Třebíč. Cílem těchto... Číst dále

Sport a my

19. 5. 2024

V pondělí 13. 5. 2024 proběhl na II. stupni naší školy projektový den pod názvem “Sport a my” se zaměřením... Číst dále